Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keten tohumu pudingi şekersiz bitkisel sütle glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Keten tohumu pudingi şekersiz bitkisel sütle glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keten tohumu pudingi şekersiz bitkisel sütle kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 3g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 8g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 7.3g |
| Sodyum | 30mg |
Keten tohumu pudingi şekersiz bitkisel sütle glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keten tohumu pudingi şekersiz bitkisel sütle düşük glisemik indekse (5) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keten tohumu pudingi şekersiz bitkisel sütle 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →