Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keşmir kırmızı biber tozu glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Keşmir kırmızı biber tozu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keşmir kırmızı biber tozu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 56g |
| Şekerler (toplam) | 10g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 27g |
| Çözünür | 8.1g |
| Çözünmez | 18.9g |
| Protein | 12g |
| Yağ | 17g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 14g |
| Sodyum | 30mg |
Keşmir kırmızı biber tozu glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keşmir kırmızı biber tozu düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keşmir kırmızı biber tozu 100g başına 5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →