Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kepekli sandviç ekmeği glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 24 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kepekli sandviç ekmeği glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kepekli sandviç ekmeği kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 240 kcal |
| Karbonhidratlar | 44g |
| Şekerler (toplam) | 4g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.5g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 2g |
| Sodyum | 400mg |
Kepekli sandviç ekmeği glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 24 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kepekli sandviç ekmeği orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kepekli sandviç ekmeği 100g başına 24 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →