Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış yeşil fasulye glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış yeşil fasulye glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış yeşil fasulye kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 35 kcal |
| Karbonhidratlar | 7.9g |
| Şekerler (toplam) | 1.4g |
| Doğal | 1.4g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.2g |
| Çözünür | 0.96g |
| Çözünmez | 2.24g |
| Protein | 1.9g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.15g |
| Sodyum | 6mg |
Haşlanmış yeşil fasulye glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Haşlanmış yeşil fasulye düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Haşlanmış yeşil fasulye 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →