Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış ve soğutulmuş patates glisemik indeksi 56 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 11 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış ve soğutulmuş patates glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Haşlanmış ve soğutulmuş patates kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 87 kcal |
| Karbonhidratlar | 20g |
| Şekerler (toplam) | 0.9g |
| Doğal | 0.9g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.2g |
| Çözünür | 0.7g |
| Çözünmez | 1.5g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.03g |
| Doymamış | 0.02g |
| Sodyum | 5mg |
Haşlanmış ve soğutulmuş patates glisemik indeksi 56 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 11 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşlanmış ve soğutulmuş patates orta glisemik indekse (56) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Haşlanmış ve soğutulmuş patates 100g başına 11 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →