Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış tatlı patates glisemik indeksi 44 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 11 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış tatlı patates glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış tatlı patates kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 86 kcal |
| Karbonhidratlar | 20.1g |
| Şekerler (toplam) | 4.2g |
| Doğal | 4.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1.6g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.02g |
| Doymamış | 0.01g |
| Sodyum | 55mg |
Haşlanmış tatlı patates glisemik indeksi 44 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 11 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşlanmış tatlı patates düşük glisemik indekse (44) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Haşlanmış tatlı patates 100g başına 11 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →