Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif ve çıtır granola glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Hafif ve çıtır granola glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Hafif ve çıtır granola kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 450 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 20g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 15g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 1.8g |
| Çözünmez | 4.2g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 15g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 12g |
| Sodyum | 120mg |
Hafif ve çıtır granola glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Hafif ve çıtır granola orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Hafif ve çıtır granola 100g başına 36 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →