Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
hafif galeta unu glisemik indeksi 74 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 53 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, hafif galeta unu glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
hafif galeta unu hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 72g |
| Şekerler (toplam) | 5g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 1.1g |
| Çözünmez | 2.4g |
| Protein | 13g |
| Yağ | 4.5g |
| Doymuş | 0.8g |
| Doymamış | 3.7g |
| Sodyum | 700mg |
hafif galeta unu glisemik indeksi 74 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 53 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
hafif galeta unu yüksek glisemik indekse (74) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
hafif galeta unu 100g başına 53 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →