Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Guar sakızı ve ksantan sakızı (kıvam arttırıcı karışım) glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Guar sakızı ve ksantan sakızı (kıvam arttırıcı karışım) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Guar sakızı ve ksantan sakızı (kıvam arttırıcı karışım) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 200 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 75g |
| Çözünür | 22.5g |
| Çözünmez | 52.5g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.5g |
| Sodyum | 50mg |
Guar sakızı ve ksantan sakızı (kıvam arttırıcı karışım) glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Guar sakızı ve ksantan sakızı (kıvam arttırıcı karışım) düşük glisemik indekse (5) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Guar sakızı ve ksantan sakızı (kıvam arttırıcı karışım) 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →