Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Тиквице у темпури има гликемијски индекс 60, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим vegetables, Тиквице у темпури се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
Тиквице у темпури је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 140 kcal |
| Угљени хидрати | 17g |
| Шећери (укупно) | 2.5g |
| Природни | 2.5g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 1.3g |
| Растворљива | 0.4g |
| Нерастворљива | 0.9g |
| Протеини | 2.5g |
| Масти | 7g |
| Засићене | 1.1g |
| Незасићене | 5.9g |
| Натријум | 220mg |
Тиквице у темпури има гликемијски индекс 60, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
Тиквице у темпури има умерен гликемијски индекс (60). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
Тиквице у темпури има гликемијско оптерећење 10 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →