Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
црни сојин пасуљ има гликемијски индекс 15, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 1 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим legumes, црни сојин пасуљ се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
црни сојин пасуљ је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 140 kcal |
| Угљени хидрати | 8.4g |
| Шећери (укупно) | 0.7g |
| Природни | 0.7g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 7.5g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 12.4g |
| Масти | 6.4g |
| Засићене | 0.8g |
| Незасићене | 5.6g |
| Натријум | 2mg |
црни сојин пасуљ има гликемијски индекс 15, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 1 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
црни сојин пасуљ има низак гликемијски индекс (15), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
црни сојин пасуљ има гликемијско оптерећење 1 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →