Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
црни пасуљ колач база има гликемијски индекс 35, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, црни пасуљ колач база се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
црни пасуљ колач база је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 180 kcal |
| Угљени хидрати | 28g |
| Шећери (укупно) | 5g |
| Природни | 3.0g |
| Додати | 2g |
| Влакна | 6g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 7g |
| Масти | 3.5g |
| Засићене | 0.7g |
| Незасићене | 2.8g |
| Натријум | 180mg |
црни пасуљ колач база има гликемијски индекс 35, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
црни пасуљ колач база има низак гликемијски индекс (35), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
црни пасуљ колач база има гликемијско оптерећење 10 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →