Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Мус од црне рибизле са еритритолом има гликемијски индекс 10, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 1 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, Мус од црне рибизле са еритритолом се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
Мус од црне рибизле са еритритолом је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 45 kcal |
| Угљени хидрати | 10g |
| Шећери (укупно) | 5g |
| Природни | 5.0g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 4g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 1g |
| Масти | 0.3g |
| Засићене | 0.02g |
| Незасићене | 0.1g |
| Натријум | 2mg |
Мус од црне рибизле са еритритолом има гликемијски индекс 10, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 1 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
Мус од црне рибизле са еритритолом има низак гликемијски индекс (10), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
Мус од црне рибизле са еритритолом има гликемијско оптерећење 1 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →