Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
церне лоптице од боровнице има гликемијски индекс 75, што га сврстава у храну са високим ГИ. Са гликемијским оптерећењем 61 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, церне лоптице од боровнице се рангира међу највишима по гликемијском индексу.
церне лоптице од боровнице може изазвати брзе скокове шећера у крви и треба га конзумирати у малим порцијама.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 390 kcal |
| Угљени хидрати | 82g |
| Шећери (укупно) | 32g |
| Природни | 4.0g |
| Додати | 28g |
| Влакна | 2.5g |
| Растворљива | 0.75g |
| Нерастворљива | 1.75g |
| Протеини | 4g |
| Масти | 4g |
| Засићене | 0.7g |
| Незасићене | 3.3g |
| Натријум | 420mg |
церне лоптице од боровнице има гликемијски индекс 75, што га сврстава у храну са високим ГИ. Са гликемијским оптерећењем 61 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
церне лоптице од боровнице има висок гликемијски индекс (75). Особе са инсулинском резистенцијом треба да ограниче унос.
церне лоптице од боровнице има гликемијско оптерећење 61 на 100g, што указује на значајан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →