Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
црна рибизла џем има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 18 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, црна рибизла џем се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
црна рибизла џем је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 120 kcal |
| Угљени хидрати | 28g |
| Шећери (укупно) | 25g |
| Природни | 7.0g |
| Додати | 18g |
| Влакна | 1.5g |
| Растворљива | 0.5g |
| Нерастворљива | 1g |
| Протеини | 1g |
| Масти | 0.1g |
| Засићене | 0g |
| Незасићене | 0.1g |
| Натријум | 15mg |
црна рибизла џем има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 18 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
црна рибизла џем има умерен гликемијски индекс (65). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
црна рибизла џем има гликемијско оптерећење 18 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →