Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Biljna alternativa siru има гликемијски индекс 60, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 9 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим other, Biljna alternativa siru се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
Biljna alternativa siru је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 280 kcal |
| Угљени хидрати | 15g |
| Шећери (укупно) | 1g |
| Природни | 0.0g |
| Додати | 1g |
| Влакна | 2g |
| Растворљива | 0.6g |
| Нерастворљива | 1.4g |
| Протеини | 2g |
| Масти | 22g |
| Засићене | 13g |
| Незасићене | 9g |
| Натријум | 900mg |
Biljna alternativa siru има гликемијски индекс 60, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 9 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
Biljna alternativa siru има умерен гликемијски индекс (60). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
Biljna alternativa siru има гликемијско оптерећење 9 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →