Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Polnozrnat rženi kreker ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Polnozrnat rženi kreker uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Polnozrnat rženi kreker je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 330 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 65g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 15g |
| Topne | 3g |
| Netopne | 12g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 2.5g |
| Nasičene | 0.4g |
| Nenasičene | 2.1g |
| Natrij | 500mg |
Polnozrnat rženi kreker ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Polnozrnat rženi kreker ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Polnozrnat rženi kreker ima glikemično obremenitev 15 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →