Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
polnjene zelje z lečo in rjavim rižem v paradižnikovi omaki ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 8 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se polnjene zelje z lečo in rjavim rižem v paradižnikovi omaki uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
polnjene zelje z lečo in rjavim rižem v paradižnikovi omaki je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 95 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 18g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.8g |
| Naravni | 2.8g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 4.2g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 4.5g |
| Maščobe | 1.2g |
| Nasičene | 0.2g |
| Nenasičene | 1g |
| Natrij | 180mg |
polnjene zelje z lečo in rjavim rižem v paradižnikovi omaki ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 8 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
polnjene zelje z lečo in rjavim rižem v paradižnikovi omaki ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
polnjene zelje z lečo in rjavim rižem v paradižnikovi omaki ima glikemično obremenitev 8 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →