Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pistaciji ima glikemični indeks 15, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi nuts se Pistaciji uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Pistaciji je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 560 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 28g |
| Sladkorji (skupaj) | 8g |
| Naravni | 8.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 10g |
| Topne | 3g |
| Netopne | 7g |
| Beljakovine | 20g |
| Maščobe | 45g |
| Nasičene | 6g |
| Nenasičene | 37g |
| Natrij | 1mg |
Pistaciji ima glikemični indeks 15, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Pistaciji ima nizek glikemični indeks (15), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Pistaciji ima glikemično obremenitev 3 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →