Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
pire iz malin ima glikemični indeks 32, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 4 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi fruits se pire iz malin uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
pire iz malin je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 52 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 12g |
| Sladkorji (skupaj) | 4.4g |
| Naravni | 4.4g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 6.5g |
| Topne | 2.3g |
| Netopne | 4.2g |
| Beljakovine | 1.2g |
| Maščobe | 0.7g |
| Nasičene | 0.02g |
| Nenasičene | 0.65g |
| Natrij | 1mg |
pire iz malin ima glikemični indeks 32, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 4 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
pire iz malin ima nizek glikemični indeks (32), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
pire iz malin ima glikemično obremenitev 4 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →