Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pijača glögi ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 11 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi beverages se Pijača glögi uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Pijača glögi je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 80 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 19g |
| Sladkorji (skupaj) | 18g |
| Naravni | 6.0g |
| Dodani | 12g |
| Vlaknine | 0.2g |
| Topne | 0.1g |
| Netopne | 0.1g |
| Beljakovine | 0.2g |
| Maščobe | 0g |
| Nasičene | 0g |
| Nenasičene | 0g |
| Natrij | 5mg |
Pijača glögi ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 11 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Pijača glögi ima zmeren glikemični indeks (60). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Pijača glögi ima glikemično obremenitev 11 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →