Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhani sladki krompir ima glikemični indeks 44, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 11 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se kuhani sladki krompir uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhani sladki krompir je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 86 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 20.1g |
| Sladkorji (skupaj) | 4.2g |
| Naravni | 4.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 3g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 1.6g |
| Maščobe | 0.1g |
| Nasičene | 0.02g |
| Nenasičene | 0.01g |
| Natrij | 55mg |
kuhani sladki krompir ima glikemični indeks 44, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 11 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kuhani sladki krompir ima nizek glikemični indeks (44), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhani sladki krompir ima glikemično obremenitev 11 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →