Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
krutoni ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 50 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se krutoni uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
krutoni lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 407 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 72g |
| Sladkorji (skupaj) | 4.5g |
| Naravni | 2.5g |
| Dodani | 2g |
| Vlaknine | 3.5g |
| Topne | 0.7g |
| Netopne | 2.8g |
| Beljakovine | 12g |
| Maščobe | 8g |
| Nasičene | 1.5g |
| Nenasičene | 6g |
| Natrij | 700mg |
krutoni ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 50 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
krutoni ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
krutoni ima glikemično obremenitev 50 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →