Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Krompirjevi rezanci ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 37 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Krompirjevi rezanci uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
Krompirjevi rezanci lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 520 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 53g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.5g |
| Naravni | 0.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 4.2g |
| Topne | 1.3g |
| Netopne | 2.9g |
| Beljakovine | 4.5g |
| Maščobe | 33g |
| Nasičene | 4.5g |
| Nenasičene | 27g |
| Natrij | 350mg |
Krompirjevi rezanci ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 37 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Krompirjevi rezanci ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
Krompirjevi rezanci ima glikemično obremenitev 37 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →