Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kremni koruz ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Kremni koruz uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Kremni koruz je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 90 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 17g |
| Sladkorji (skupaj) | 6g |
| Naravni | 4.0g |
| Dodani | 2g |
| Vlaknine | 1.5g |
| Topne | 0.5g |
| Netopne | 1g |
| Beljakovine | 2g |
| Maščobe | 2.5g |
| Nasičene | 1.2g |
| Nenasičene | 1.3g |
| Natrij | 300mg |
Kremni koruz ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Kremni koruz ima zmeren glikemični indeks (60). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Kremni koruz ima glikemično obremenitev 10 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →