Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Parený špenát má glykemický index 15, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými vegetables sa Parený špenát zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Parený špenát je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 23 kcal |
| Sacharidy | 3.8g |
| Cukry (celkom) | 0.4g |
| Prirodzené | 0.4g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 2.4g |
| Rozpustná | 0.7g |
| Nerozpustná | 1.7g |
| Bielkoviny | 2.9g |
| Tuky | 0.4g |
| Nasýtené | 0.06g |
| Nenasýtené | 0.34g |
| Sodík | 70mg |
Parený špenát má glykemický index 15, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Parený špenát má nízky glykemický index (15), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Parený špenát má glykemickú záťaž 1 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →