Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsový rastlinný krém má glykemický index 60, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Ovsový rastlinný krém zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovsový rastlinný krém je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 110 kcal |
| Sacharidy | 14g |
| Cukry (celkom) | 5g |
| Prirodzené | 1.0g |
| Pridané | 4g |
| Vláknina | 0.5g |
| Rozpustná | 0.2g |
| Nerozpustná | 0.4g |
| Bielkoviny | 0.5g |
| Tuky | 5g |
| Nasýtené | 0.5g |
| Nenasýtené | 4.5g |
| Sodík | 60mg |
Ovsový rastlinný krém má glykemický index 60, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsový rastlinný krém má stredný glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovsový rastlinný krém má glykemickú záťaž 8 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →