Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsená kaša s čerešňami a chia má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 7 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovsená kaša s čerešňami a chia zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovsená kaša s čerešňami a chia je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 110 kcal |
| Sacharidy | 18g |
| Cukry (celkom) | 2.5g |
| Prirodzené | 2.5g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 3.5g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 3.5g |
| Tuky | 3g |
| Nasýtené | 0.5g |
| Nenasýtené | 2.2g |
| Sodík | 2mg |
Ovsená kaša s čerešňami a chia má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 7 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsená kaša s čerešňami a chia má nízky glykemický index (45), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovsená kaša s čerešňami a chia má glykemickú záťaž 7 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →