Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Originálna Bitchin' omáčka má glykemický index 10, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými nuts sa Originálna Bitchin' omáčka zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Originálna Bitchin' omáčka je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 350 kcal |
| Sacharidy | 10g |
| Cukry (celkom) | 2g |
| Prirodzené | 2.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bielkoviny | 7g |
| Tuky | 32g |
| Nasýtené | 3g |
| Nenasýtené | 27g |
| Sodík | 600mg |
Originálna Bitchin' omáčka má glykemický index 10, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Originálna Bitchin' omáčka má nízky glykemický index (10), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Originálna Bitchin' omáčka má glykemickú záťaž 1 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →