Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Omáčka Firecracker má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 11 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Omáčka Firecracker zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Omáčka Firecracker je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 350 kcal |
| Sacharidy | 20g |
| Cukry (celkom) | 16g |
| Prirodzené | 2.0g |
| Pridané | 14g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 1g |
| Tuky | 30g |
| Nasýtené | 4g |
| Nenasýtené | 24g |
| Sodík | 1200mg |
Omáčka Firecracker má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 11 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Omáčka Firecracker má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Omáčka Firecracker má glykemickú záťaž 11 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →