Tuńczyk frigate

Brak indeksu glikemicznego8.8/10

Brak indeksu glikemicznego — brak węglowodanów

0 g węglowodanów na 100 g
Wynik Logi 8.8/10
  • Wysokiej jakości pełnowartościowe białko
  • Może zawierać metylortęć w zależności od wielkości i pochodzenia

Tuńczyk frigate nie ma indeksu glikemicznego: nie zawiera węglowodanów.

Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Tuńczyk frigate to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

137
Kalorie
0 g
Węglowodany
23.4 g
Białko
4.9 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie137 kcal
Węglowodany0 g
Cukry (wszystkie)0 g
Naturalne0 g
Dodane0 g
Błonnik0 g
Rozpuszczalny0 g
Nierozpuszczalny0 g
Białko23.4 g
Tłuszcze4.9 g
Nasycone1.3 g
Nienasycone3.1 g
Sód39 mg

Poziom przetworzenia

5%
Minimalny
Dlaczego taki wynik?
  • Wysokiej jakości pełnowartościowe białko
  • Dostarcza kwasy omega-3 i inne tłuszcze nienasycone
  • Bardzo niska zawartość węglowodanów i brak dodanego cukru
  • Może zawierać metylortęć w zależności od wielkości i pochodzenia
  • Wartości sodu i tłuszczu różnią się w zależności od gatunku, części ryby i sposobu przygotowania

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Tuńczyk frigate

Alergeny

Zawiera: ryby

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Tuńczyk frigate?

Tuńczyk frigate nie ma indeksu glikemicznego, ponieważ nie zawiera węglowodanów (0 g na 100 g).

Czy Tuńczyk frigate jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Tuńczyk frigate nie zawiera węglowodanów, więc samodzielnie nie podnosi poziomu glukozy we krwi.

Sprawdź Tuńczyk frigate w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.