Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Proso ma indeks glikemiczny 71, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 17 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Proso plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Proso może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 119 kcal |
| Węglowodany | 23.7g |
| Cukry (wszystkie) | 0.1g |
| Naturalne | 0.1g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 1.3g |
| Rozpuszczalny | 0.39g |
| Nierozpuszczalny | 0.91g |
| Białko | 3.5g |
| Tłuszcze | 1g |
| Nasycone | 0.2g |
| Nienasycone | 0.8g |
| Sód | 2mg |
Proso ma indeks glikemiczny 71, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 17 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Proso ma wysoki indeks glikemiczny (71). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Proso ma ładunek glikemiczny 17 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →