Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Natural coconut butter (no added sugar) ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii nuts, Natural coconut butter (no added sugar) plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Natural coconut butter (no added sugar) to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 660 kcal |
| Węglowodany | 24g |
| Cukry (wszystkie) | 7g |
| Naturalne | 7.0g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 16g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 7g |
| Tłuszcze | 65g |
| Nasycone | 57g |
| Nienasycone | 8g |
| Sód | 15mg |
Natural coconut butter (no added sugar) ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Natural coconut butter (no added sugar) ma niski indeks glikemiczny (0), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Natural coconut butter (no added sugar) ma ładunek glikemiczny 0 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →