Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naleśnik z natką pietruszki i jajkiem ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 13 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Naleśnik z natką pietruszki i jajkiem plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Naleśnik z natką pietruszki i jajkiem jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 170 kcal |
| Węglowodany | 22g |
| Cukry (wszystkie) | 1.2g |
| Naturalne | 1.2g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 1.5g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1g |
| Białko | 7g |
| Tłuszcze | 6g |
| Nasycone | 1.5g |
| Nienasycone | 4g |
| Sód | 260mg |
Naleśnik z natką pietruszki i jajkiem ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 13 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Naleśnik z natką pietruszki i jajkiem ma umiarkowany indeks glikemiczny (60). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Naleśnik z natką pietruszki i jajkiem ma ładunek glikemiczny 13 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →