Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naleśnik przemysłowy ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 36 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Naleśnik przemysłowy plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naleśnik przemysłowy może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 270 kcal |
| Węglowodany | 48g |
| Cukry (wszystkie) | 15g |
| Naturalne | 3.0g |
| Dodane | 12g |
| Błonnik | 1g |
| Rozpuszczalny | 0.3g |
| Nierozpuszczalny | 0.7g |
| Białko | 5g |
| Tłuszcze | 7g |
| Nasycone | 2g |
| Nienasycone | 5g |
| Sód | 400mg |
Naleśnik przemysłowy ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 36 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Naleśnik przemysłowy ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Naleśnik przemysłowy ma ładunek glikemiczny 36 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →