Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Bułka z makiem ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 38 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Bułka z makiem plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Bułka z makiem może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 270 kcal |
| Węglowodany | 50g |
| Cukry (wszystkie) | 3.5g |
| Naturalne | 1.5g |
| Dodane | 2g |
| Błonnik | 3g |
| Rozpuszczalny | 0.9g |
| Nierozpuszczalny | 2.1g |
| Białko | 8.5g |
| Tłuszcze | 4.5g |
| Nasycone | 0.7g |
| Nienasycone | 3.2g |
| Sód | 500mg |
Bułka z makiem ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 38 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Bułka z makiem ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Bułka z makiem ma ładunek glikemiczny 38 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →