Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Bułka ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 38 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Bułka plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Bułka może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 350 kcal |
| Węglowodany | 55g |
| Cukry (wszystkie) | 24g |
| Naturalne | 6.0g |
| Dodane | 18g |
| Błonnik | 1.5g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1g |
| Białko | 5g |
| Tłuszcze | 12g |
| Nasycone | 3g |
| Nienasycone | 7g |
| Sód | 350mg |
Bułka ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 38 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Bułka ma wysoki indeks glikemiczny (70). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Bułka ma ładunek glikemiczny 38 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →