Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wortel- en rijstschijfjes heeft een glycemische index van 68, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 20 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Wortel- en rijstschijfjes boven gemiddeld op glycemische index.
Wortel- en rijstschijfjes is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 170 kcal |
| Koolhydraten | 30g |
| Suikers (totaal) | 2.1g |
| Natuurlijk | 2.1g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.5g |
| Eiwit | 3.2g |
| Vet | 4.5g |
| Verzadigd | 0.7g |
| Onverzadigd | 3.2g |
| Natrium | 320mg |
Wortel- en rijstschijfjes heeft een glycemische index van 68, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 20 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wortel- en rijstschijfjes heeft een matige glycemische index (68). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Wortel- en rijstschijfjes heeft een glycemische last van 20 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →