Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Witte tarwebloem heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 57 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Witte tarwebloem tot de hoogste op glycemische index.
Witte tarwebloem kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 364 kcal |
| Koolhydraten | 76.3g |
| Suikers (totaal) | 0.3g |
| Natuurlijk | 0.3g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.7g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.9g |
| Eiwit | 10.3g |
| Vet | 1g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 0.8g |
| Natrium | 2mg |
Witte tarwebloem heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 57 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Witte tarwebloem heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Witte tarwebloem heeft een glycemische last van 57 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →