Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wedel pure chocolade heeft een glycemische index van 23, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Wedel pure chocolade tot de laagste op glycemische index.
Wedel pure chocolade is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 530 kcal |
| Koolhydraten | 46g |
| Suikers (totaal) | 28g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 26g |
| Vezels | 8g |
| Oplosbaar | 2.4g |
| Onoplosbaar | 5.6g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 36g |
| Verzadigd | 21g |
| Onverzadigd | 13g |
| Natrium | 10mg |
Wedel pure chocolade heeft een glycemische index van 23, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Wedel pure chocolade heeft een lage glycemische index (23), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wedel pure chocolade heeft een glycemische last van 11 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →