Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Water met aardbeienplakjes en chiazaad heeft een glycemische index van 20, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere beverages scoort Water met aardbeienplakjes en chiazaad tot de laagste op glycemische index.
Water met aardbeienplakjes en chiazaad is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 7 kcal |
| Koolhydraten | 1.2g |
| Suikers (totaal) | 0.7g |
| Natuurlijk | 0.7g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.7g |
| Oplosbaar | 0.1g |
| Onoplosbaar | 0.6g |
| Eiwit | 0.3g |
| Vet | 0.2g |
| Verzadigd | 0.02g |
| Onverzadigd | 0.18g |
| Natrium | 1mg |
Water met aardbeienplakjes en chiazaad heeft een glycemische index van 20, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Water met aardbeienplakjes en chiazaad heeft een lage glycemische index (20), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Water met aardbeienplakjes en chiazaad heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →