Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Walnoot en pompoenpit mix heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere nuts scoort Walnoot en pompoenpit mix tot de laagste op glycemische index.
Walnoot en pompoenpit mix is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 630 kcal |
| Koolhydraten | 13g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 2.1g |
| Onoplosbaar | 4.9g |
| Eiwit | 18g |
| Vet | 56g |
| Verzadigd | 6g |
| Onverzadigd | 47g |
| Natrium | 2mg |
Walnoot en pompoenpit mix heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Walnoot en pompoenpit mix heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Walnoot en pompoenpit mix heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →