Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
vuurgeroosterde maïs heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 13 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort vuurgeroosterde maïs boven gemiddeld op glycemische index.
vuurgeroosterde maïs is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 96 kcal |
| Koolhydraten | 21g |
| Suikers (totaal) | 4.5g |
| Natuurlijk | 4.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.7g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.9g |
| Eiwit | 3.4g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 1.3g |
| Natrium | 15mg |
vuurgeroosterde maïs heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 13 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
vuurgeroosterde maïs heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
vuurgeroosterde maïs heeft een glycemische last van 13 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →