Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
steakhouse-stijl soep heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort steakhouse-stijl soep boven gemiddeld op glycemische index.
steakhouse-stijl soep is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 55 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 1g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 3g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 1g |
| Natrium | 350mg |
steakhouse-stijl soep heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
steakhouse-stijl soep heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
steakhouse-stijl soep heeft een glycemische last van 4 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →