Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Spinazie-kool-broccolimix heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Spinazie-kool-broccolimix tot de laagste op glycemische index.
Spinazie-kool-broccolimix is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 32 kcal |
| Koolhydraten | 5.2g |
| Suikers (totaal) | 1.7g |
| Natuurlijk | 1.7g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 3.2g |
| Vet | 0.6g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.5g |
| Natrium | 55mg |
Spinazie-kool-broccolimix heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Spinazie-kool-broccolimix heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Spinazie-kool-broccolimix heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →