Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
spinazie gnocchi heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 17 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort spinazie gnocchi boven gemiddeld op glycemische index.
spinazie gnocchi is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 140 kcal |
| Koolhydraten | 26g |
| Suikers (totaal) | 1.2g |
| Natuurlijk | 1.2g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.5g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.6g |
| Onverzadigd | 1.4g |
| Natrium | 320mg |
spinazie gnocchi heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 17 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
spinazie gnocchi heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
spinazie gnocchi heeft een glycemische last van 17 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →