Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ontkiemde gerst heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 24 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort ontkiemde gerst tot de laagste op glycemische index.
ontkiemde gerst is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 340 kcal |
| Koolhydraten | 68g |
| Suikers (totaal) | 1.5g |
| Natuurlijk | 1.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 11g |
| Oplosbaar | 3.3g |
| Onoplosbaar | 7.7g |
| Eiwit | 11g |
| Vet | 2.1g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 1.7g |
| Natrium | 12mg |
ontkiemde gerst heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 24 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
ontkiemde gerst heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ontkiemde gerst heeft een glycemische last van 24 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →