Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
spinazie tortilla heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 27 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort spinazie tortilla boven gemiddeld op glycemische index.
spinazie tortilla is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 270 kcal |
| Koolhydraten | 45g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 1g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 8g |
| Vet | 6g |
| Verzadigd | 1.5g |
| Onverzadigd | 4g |
| Natrium | 700mg |
spinazie tortilla heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 27 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
spinazie tortilla heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
spinazie tortilla heeft een glycemische last van 27 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →