Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
sojapaté heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere legumes scoort sojapaté tot de laagste op glycemische index.
sojapaté is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 210 kcal |
| Koolhydraten | 8g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 4g |
| Oplosbaar | 1.2g |
| Onoplosbaar | 2.8g |
| Eiwit | 10g |
| Vet | 15g |
| Verzadigd | 2g |
| Onverzadigd | 11g |
| Natrium | 600mg |
sojapaté heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
sojapaté heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
sojapaté heeft een glycemische last van 3 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →