Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
sojagranulaat heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere legumes scoort sojagranulaat tot de laagste op glycemische index.
sojagranulaat is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 345 kcal |
| Koolhydraten | 30g |
| Suikers (totaal) | 7g |
| Natuurlijk | 7.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 13g |
| Oplosbaar | 3.9g |
| Onoplosbaar | 9.1g |
| Eiwit | 52g |
| Vet | 1g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 0.8g |
| Natrium | 12mg |
sojagranulaat heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
sojagranulaat heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
sojagranulaat heeft een glycemische last van 5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →